0

О нас

Kitoko sushi wok Asian food - зручний сервіс доставки здорової їжі для заощадження часу та затишне кафе смачної азіатської кухні. 

Азіатська кухня є трендом здорового харчування. Саме поняття включає у себе об'єднання різних кулінарних традицій східних країн. Страви готуються з незвичних для нас продуктів: нестандартні компоненти, поєднуючись, здатні створювати неймовірний смак і структуру страв. У зручній формі вони поєднують білки, повільні вуглеводи та клітковину. Пропонуємо  японські - роли, місо суп, удон; корейський - суп рамен, фунчоза; тайский - суп том ям, пад тай; китайські парові пиріжки з різноманітними начинками.                                                        

Food фішка нашого меню є боули(або глибока тарілка). На Сході боули вже давно набули популярності, там це вважається трендом у здоровому харчуванні і називається “Чаша Будди”. Це страва, у якій збалансовані всі компоненти, необхідні для активного способу життя: вуглеводи, протеїн і природні вітаміни.

Перевагою боулів є максимальна користь свіжих овочів, злаків та білкових продуктів у комбінації з яскравими смаковими поєднаннями. Цей формат дає змогу експериментувати зі смаками. Окрім того, це й зручний формат подачі: він є комфортним для споживання будь-де і в будь-який час.

«Чаша Будди»може стати як основним прийомом їжі, так і легким перекусом.

Тож у цьому форматі ми об’єднуємо смаки. Замовити корисну їжу просто та легко!